Hakkımızda

Hakkimizda

Biz Kimiz? 

SUM temizlik 2015 senesinde Ankara da Kurulmuş Olup, Ankara da Oluşturduğu Hizmeti Artık Antalyada da Vermeyi Hedefliyerek Antalyada Hizmetine Başlamıştır. Başlattığı temizlik hizmetlerini günümüze kadar müşteri memnuniyetini amaç edinerek profesyonel bir şekilde sürdürmektedir. Ev temizleme, ofis temizliği ve tüm genel temizlik işlerini, edindiği tecrübelerle müşterilerine kesintisiz ve garantili hizmetlerini sürdürmektedir.

Konyaaltı, Lara, Serik, Manavgat, Side, Kemer, Belek, Muratpaşa başta olmak üzere tüm Akdeniz bölgesine ve Antalya ilçelerine temizleme hizmetleri veren SUM Temizlik, bünyesinde bulunan eğitimli ve güler yüzlü personelleriyle haftanın 7 günü 24 saat hizmetinizedir.

Hijyen kurallarını önemseyerek ve temizliğin vermiş olduğu sorumlulukları bilerek siz değerli müşterimize anti-bakteriyel temizlik maddeleriyle hizmet vermekteyiz.

Antalya SUM Temizlik şirketi bünyesinde yapılan tüm temizleme işlemleri; teknolojinin getirmiş olduğu son sistem teknolojik temizleme makineleri ve ultrasonik temizleme aletleri ile yapılmaktadır.

+14 Yıllık deneyim ile çözüm ortağınız olmaktan gurur duyuyoruz.